שקיות גופיה

עמוד 1 מתוך 3  |  הבא >  

ברשותנו מבחר גדול של שקיות גופיה לשימושים שונים.

מבצע מיוחד

שקיות גופיה מודפסות -18 ש"ח

*מחיר ל-100 שקיות בהזמנת 10000 שקיות * לא כולל מע"מ

 

שקיות גופיה נחשבות לפופולריות ביותר בשוק וזמינות לרכישה בעיקר בחבילות המכילות כמויות גדולות ולשימוש מסחרי 

 

למרות ששקיות גופיה לא יוצרו עד לפני כחמישים שנה, כיום הן נחשבות לפופולריות ביותר בשוק וזאת מפאת היתרונות שבשימוש בהן. השקיות מציעות יתרונות לסוחרים, אך גם ללקוחות ואפילו לסביבה, אם הן מיוצרות מחומרים מתכלים. רוב רובן של שקיות הגופייה נמכרות בכמויות בחבילות המכילות כמות מסחרית. ברוב המקרים שקיות הגופייה יהיו עשויות ניילון, אך ניתן למצוא גם כאלה שעשויות נייר. 

 

שקיות הניילון מלוות את העולם מזה כחמישים שנה. שקיות נייר, היו זמינות פחות עד לשנים האחרונות, כששימושן היה יקר יותר. בעבר, הפערים בין החומרים השונים מהם עשויות שקיות גופיה היו גדולים יותר. אך כיום הפערים מצטמצמים וניתן לייצר בקלות ובפשטות שקיות גופיה מעוצבות וממותגות מחומרים שונים.

אין ספק, שבטווח הקצר השימוש בשקיות גופני בקרב סוחרים עדיף ומשתלם מאשר שקיות שאינן מיוצרות בצורה זו. המונח גופייה מסמל את העובדה שלשקיות אלה יש ידיות נשיאה, שמאפשרות אחיזה נוחה של משקל רב ובקלות. 

יש לציין ששקיות גופייה מניילון, שארוזות בגליל, דורשות מקום אחסון מצומצם יותר בהשוואה למקום הדרוש לאחסון כמות דומה של שקיות גופייה מנייר. בהמשך לכך, בעלי העסקים הנדרשים לספק ללקוחותיהם שקיות עם כל רכישה, ויבחרו בגלילי שקיות גופיה מניילון. כך הם לא ידרשו לשריין ולשלם על שטחי אחסון גדולים עבור השקיות. 

 

יש לציין שכיום, בעקבות העלייה מודעות לשמירה על הסביבה, בתי עסק רבים מציעים ללקוחות שקיות גופיה שעשויות בד, המיועדות לשימוש חוזר. 

שקיות ניילון

*** מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון  *** ייעוץ ותכנון ללא עלות

א. טל פלסט | שקיות ניילון ממותגות

ייצור ושיווק שקיות ניילון חלקות ומודפסות מכל הסוגים

ייעוץ ותכנון ללא עלות

טל פלסט

שקיות ניילון ממותגות

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ