שקיות ניילון חזקות

הסופרמן של השקיות

נצלו את היתרונות של שקיות חזקות, התאימו אותן לצרכי בית העסק והדפיסו עליהן בהתאמה אישית כך שהן תשרתנה את צרכי החברה באופן מושלם.

 

קל להתעלם מהיתרונות של שקיות חזקות, עקב התפיסה כי הן לא ידידותיות לסביבה. אמנם יש להן חסרונות אקולוגיים, אך הן יכולות להועיל לקמעונאים, לצרכנים, ואפילו לסביבה. אך כיום, שקיות חזקות יכולות לסייע בשמירה על הסביבה, משום שהן מאפשרות שימוש חוזר, יעיל וחסכוני.בעולם השיווק, אריזה של מוצרים משחק גורם חשוב מאוד בקידום הכרה המותג.

 

בהמשך לכך שקיות חזקות, הן מרכיב פופולרי שיכול לשמש כחלק בלתי נפרד מתפישת האיכות של המוצרים אותם מציע בית העסק. בסופו של דבר השקיות הן חלק מאסטרטגיה רחבה יותר שעיקרה מיתוג וקידום מכירות. שימוש בחומרים איכותיים בתהליך ייצור השקיות, יאפשר שימוש חוזר במוצר פרסומי יעיל, עמו יתהלכו הלקוחות בציבור ובכך ירחיבו את המודעות לבית העסק.

 

מדובר על ערך מוסף שכל בעל עסק לא ירצה לפספס. הפופולריות של שקיות חזקות אינה מוגבלת רק לערכה השיווקי. הסיבה העיקרית לכך שרוב העסקים מעדיפים להשתמש בהן היא בגלל עמידותה הידועה וביכולת האופטימלית להגן על תוכנה. החומרים מהם עשויות שקיות חזקות יהיו עמידים למים ויאפשרו רמה גבוהה של הגנה מפני אבק, לכלוך ולחות, על מנת להבטיח שהמוצרים ישמרו במצב בו הם נרכשו.ברוב המקרים שקיות חזקות יהוו גם אפשרות זולה יותר לעומת אריזה באמצעות סוגי חומרים אחרים.  שקיות חזקות יכולות להיות גם גמישות מספיק על מנת להתאים לכל גודל וצורה מבלי להתפשר על האיכות. כמו כן, ניתן, כאמור, להדפיס עליהן ובכך לממש יתרון נוסף שעיקרו שיווק וקידום העסק.

שקיות ניילון

*** מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון  *** ייעוץ ותכנון ללא עלות

א. טל פלסט | שקיות ניילון ממותגות

ייצור ושיווק שקיות ניילון חלקות ומודפסות מכל הסוגים

ייעוץ ותכנון ללא עלות

טל פלסט

שקיות ניילון ממותגות

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ