ייצור שקיות ניילון מודפסות

בטל פלסט מייצרים שקיות ניילון כבר למעלה מ 35 שנים!

צרכנים נוטים לייחס למוצר את ערכו גם על פי האריזה בתוכה הוא משווק.

בהמשך לכך, למוצרים בשקיות ניילון ממותגות יש סיכוי טוב יותר להצלחה.

 

ייצור שקיות ניילון ממותגות יכולות לספק אפשרויות רבות לאריזה באיכות גבוהה המשקף את תדמית המותג ומבטיחה כי השקית עושה את העבודה עבור המותג ועומדת בציפיות של הצרכנים. מהערכות עולה, כי כשבעים אחוז מהחלטות הרכש מתבצעות בנקודת המכירה.

 

בהמשך לכך, שקיות ניילון ממותגות יכולות לסייע בביצוע מוצר ונרכשו.השקית מאפשרת עיצוב והדפסה של תוכן באיכות גבוהה, היא בעלת אורח חיי מדף ארוך ונוכחות חזקה בחנויות. כל אלה מוערכים מאוד על ידי הצרכן. צורות חדשניות ואפקטים מודפסים מעניינים משלבים ביניהם משיכה מידית. שקייות ניילון ממותגות מציעות איכות וערך כלכלי.

 

שקיות למיחזור עשויות עיסת עץ, חומר שניתן למיחזור, ובעלות השפעה סביבתית נמוכה לעומת חומרים אחרים. שקיות ניילון ממותגות נחשבות לחומר אריזה אקולוגי, בעקבות רבים בעלי מודעות סביבתית גוברת. הפחמן הדו חמצני מצטבר בסיבי העץ וכל עוד יערות מנוהלים באופן בר קיימא, שקיות ממוחזרת הן בחירה ברת קיימא בר קיימא.

 

בהמשך לכך מומלץ לבחור ב שקיות ניילון ממותגות שמגיעים במקורם מיערות המנוהלים באופן בר קיימא או מחומרים ממוחזרים. ניתוח נתונים מראה, כי שקית ממוחזרת היא בחירה טובה עוד יותר כאשר הפליטות פחמן ביוגני משתלבות במחזור החיים. זהו היבט חשוב בעת השוואת קרטון לחלופות.

 

שיפורים בטכנולוגיית שקיות הניילון, הובילו לירידה משמעותית במשקל הדרוש לשם ייצור שקיות ניילון ממותגות. הטכנולוגיות מאפשרות לייצר שקיות במשקל מופחת תוך שימור הכוח של שקיות הניילון. המשמעות היא צמצום הצורך בשינוע מהיצרן לצרכן. כמו כן, שקיות ניילון ניתן למחוץ באמצעות מתקנים שונים ולאחר מכן ולהחזיר אותן למיחזור.

שקיות ניילון

*** מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון  *** ייעוץ ותכנון ללא עלות

א. טל פלסט | שקיות ניילון ממותגות

ייצור ושיווק שקיות ניילון חלקות ומודפסות מכל הסוגים

ייעוץ ותכנון ללא עלות

טל פלסט

שקיות ניילון ממותגות

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ