שקיות ניילון ממותגות לעסקים

שקיות ממותגות לעסקים קראו על היתרון המובהק של שיווק באמצעות שקיות ממותגות, המשמשות כלי קל לייצור, פשוט להפצה, נגיש והעיקר זול

 

לא משנה ממה עשויה השקית שקיבלתם בקניה האחרונה שלכם, בין אם היא עשויה ניילון, פלסטיק, נייר או בד, היא וודאי כוללת עיצוב לצרכי קידום מכירות של מוצר, מותג או מהלך שיווקי כזה או אחר. שקיות ממותגות מובילות את טבלת הפופולריות בשוק השקיות. חרף התחרות בין סגמנט שקיות הניילון לבין סגמנט שקיות הנייר, הצד הוודאי הוא המיתוג והעיצוב של השקיות. מדובר ביתרון מובהק של שיווק באמצעות כלי קל לייצור, פשוט להפצה, נגיש והעיקר זול. בשקיות ממותגות שעשויות חומרים ממוחזרים טבעיים אפשר גם לעשות שימוש חוזר ולשלוח למחזור על מנת לייצר מהן שקיות חדשות לשימושים אחרים.

 

תחום השקיות הממותגות התפתח באופן משמעותי רבות מאז שנכנס לחיינו. ההתפתחות שלהן קשורה בעיקר בפיתוח החומרים מהם הן עשויות, ולצד זאת בפיתוח טכנולוגיות הדפוס. הדפוס הדיגיטלי מאפשר ייצור מהיר יעיל וזול יחסית של מגוון עיצובים בהתאם לדרישות בעלי העסק. התוכן והמידע שמודפס על השקיות הממותגות ניתן לשינוי בכל רגע נתון. כך בעלי מותגים וחברות יכולים לייצר קמפיינים שלמים על שקיות בית העסק. 

 

מדובר על אחת הדרכים הפופולריות והיעילות יותר לשיווק וקידום מכירות. השקיות הממותגות משמשות פרסומת ניידת למותג, למוצר או לחברה, כשהלקוחות עצמם מסייעים בתהליך הפרסום ללא עלות. על מנת לנצל את ההשפעה השיווקית שיש לשקיות, החלו חברות להשקיע זמן וכסף בעיצוב שקיות אטרקטיביות. 

מאמרים נוספים:

שקיות נילון ממותגות

שקיות חזקות

שקיות פשוטות מודפסות

שקיות מעוצבות

 

 

שקיות ניילון

*** מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון  *** ייעוץ ותכנון ללא עלות

א. טל פלסט | שקיות ניילון ממותגות

ייצור ושיווק שקיות ניילון חלקות ומודפסות מכל הסוגים

ייעוץ ותכנון ללא עלות

טל פלסט

שקיות ניילון ממותגות

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ