שקיות שקילה

ברשותנו מבחר גדול של

שקיות שקילה לשימושים שונים.

מבצע מיוחד

שקיות שקילה החל מ-9.50 ש"ח

*מחיר לקילו * בהזמנת 500 קילו * לא כולל מע"מ

התקשרו 053-9385225

לפרטים נוספים

שקלו שקית

על היתרונות של שקיות שקילה בכלל ושקיות שקילה שניתנות לשימוש חוזר באמצעות תהליך מחזור

 

בין היתרונות של שקיות לשקילה אפשר למנות גם את המשקל הקל של השקיות עצמן לצד עמידותן הגבוהה המאפשר כושר נשיאה רב. ברוב המקרים השקיות משמשות לשקילה של מוצרים בתפזורת כחלק מתהליך אריזה, שינוע או לפני מכירה. לכן חשוב שהסחורה שבתוכן לא תפגע. בהמשך לכך, השקיות מיוצרות באופן שיאפשר להגן על תכולתן. רוב השקיות לשקילה מתאפיינות בעמידות לנוזלים ולחומרים שונים, כגון מים, שמן או כל חומר אחר שנמצא בקרבת מקום. השקיות גם מתייבשות במהירות במקרה של מגע עם נוזל כזה או אחר. 

הפיתוח של שקיות שקילה כולל גם טכניקות שמאפשרות להן יכולת בידוד מפני נוזלים, אך לא רק. רוב השקיות אינן סופגות לחות, הן קלות לניקוי ומתאימות לשימוש חוזר. כמו כן, ניתן לעצב את השקיות במגוון עיצובים ולהדפיס עליהן תכנים שונים.

במסגרת המודעות לשמירה על הסביבה החלו יצרני השקיות להציע שקיות שקילה שניתן למחזר. שקיות אלה מתאפיינות בתכונות שמייצרות זמן מדף ממושך יותר באמצעות שימוש חוזר. שקיות שקילה כאלה תהיינה עמידות ואיכותיות יותר. ניתן להבחין במאפיינים אלה במשקלה של השקית, בעובייה ובמרקם שלה. 

למרות שככל ששקית השקילה תהיה איכותית יותר כך היא צפויה לשקול יותר בעצמה, עדיין השקית תהיה עמידה יותר ותשמור על כושר נשיאה גדול יותר לאורך זמן. יש לציין, כי הפיתוח של שקיות שקילה מציג יותר ויותר אפשרויות לשקיות במשקל נמוך יותר בעלות כושר נשיאה גדול יותר. 

 

שקיות ניילון

*** מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון  *** ייעוץ ותכנון ללא עלות

א. טל פלסט | שקיות ניילון ממותגות

ייצור ושיווק שקיות ניילון חלקות ומודפסות מכל הסוגים

ייעוץ ותכנון ללא עלות

טל פלסט

שקיות ניילון ממותגות

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ