שקיות ניילון מעוצבות

עיצוב בשקית
מעבר לעובדה שהן מגיעות בכל גודל, צורה, צבע, עובי וסגנון, שקיות מעוצבות מציעות יתרונות נוספים שיסייעו לכל בית עסק


שקיות מעוצבות הן האפשרות הטובה ביותר הזמינה לעסקים שעושים שימוש בשקיות לצורך אריזת המוצרים עבור לקוחותיהם. הן זמינות בהתאמה אישית ויכולות לעבור התאמה לדרישות המסוימות של כל חברה. בהמשך לכך, ניתן לשלב את הלוגו ואת המידע על החברה בהדפסה על השקית המעוצבת. המהלך יסייע לעסק למצב את מיקומו בשוק התחרותי. ישנם מספר קמעונאים שאימצו את הרעיון של שקיות אלה. כעת, ניתן למצוא שקיות מעוצבות כמעט בכל קניון או רשת שיווק.

כשמחליטים לבחור בשקיות מעוצבות בהתאמה אישית, על מנת לארוז את הפריטים עבור הלקוחות, בית העסק צפוי לזכות במספר הטבות. אחת מהן היא פרסום. השקיות מותאמות אישית ולכן יציגו את המותג של בית העסק בציבור. הן יספקו את פרטי הקשר, שיכולים לכלול גם, כתובת דואר אלקטרוני של החברה, כתובת, מספר טלפון ופרטים חשובים אחרים. בכל פעם שהלקוח קונה פריטים אז הוא מקבל שקית מעוצבת, איתה הוא יתהלך ויפרסם את המותג בקרב הציבור. מדובר בשיטת פרסום ידועה ונפוצה מאוד ברחבי העולם כולו. היא גם אחת היעילות.

שקיות מעוצבות מסייעות גם במיתוג. שם החברה יכול ללכוד את המהות של העסק. מיתוג חשוב מאוד לשם שמירה על שם העסק ולשמירה על לקוחות קבועים שישובו בנאמנות לבית העסק. זוהי דרך מצוינת להגדיל את הפעילות העסקית, לאחר שהציבור זוכה להכיר את המותג. הלוגו והשם משחקים תפקיד משמעותי מאוד כשהם מופיעים על השקיות המעוצבות.​

מאמרים נוספים:

שקיות נילון ממותגות

שקיות חזקות

שקיות פשוטות מודפסות

שקיות מעוצבות

 

 

שקיות ניילון

*** מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון  *** ייעוץ ותכנון ללא עלות

א. טל פלסט | שקיות ניילון ממותגות

ייצור ושיווק שקיות ניילון חלקות ומודפסות מכל הסוגים

ייעוץ ותכנון ללא עלות

טל פלסט

שקיות ניילון ממותגות

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ