תהליכי ייצור

הפופולריות של שקיות ניילון נובעת מכמה סיבות, כשהעיקרית שבהן היא העובדה שמחירן נמוך מאוד והן יכולות לשמש לשלל מטרות ואפשרויות. רבים נוטים לחשוב ששקיות מיועדות לשימוש חד פעמי וכי לאחריו יש להשליכן לאשפה. אך כיום טכנולוגיות ייצור שקיות מאפשרות לבחור במידת עמידות שלהן כך שניתן למחזר אותן ולהשתמש בהן מספר פעמים.

 

תהליך ייצור שקיות נחשב לפשוט, מהיר ויעיל והוא מה שמשפיע על מחירן הנמוך ובהמשך לכך על הפופולריות שלהן. התהליך כולל מספר שלבים, אשר רובם קשורים בעיצוב השקית. אך למרות העובדה הזו, קל לייצר שקיות.

 

​הייצור עצמו כולל תהליך שניתן להשוות לזה הדרוש לייצור של ספר. החברה המפעילה את קו ייצור השקיות נדרשת להפעיל ציוד מיוחד לשם כך, כאשר יש צורך בשני שלבים בדרך להפוך את חומר הגלם לשקיות. שקיות ניילון, למשל, עשויות פוליאתילן. זהו חומר אותו מייצרים מגז טבעי ומנפט. אחד משלבי ייצור השקיות הוא ניפוח של סרט העשוי מהחומר ממנו עשויות השקיות.

 

השימוש הנרחב בשקיות בכל רחבי העולם גורר אל מצב בו קרוב לטריליון שקיות מיוצרות ברחבי הגלובוס בכל שנה ושנה. אפשר למצוא שקיות בכל מקום והן מיועדות לשימושים שונים, בין אם הן משמשות לאריזה של מוצרי תעשייה כבדים ובין אם הם משמשים לנשיאת פריטים שונים, כגון מוצרים שצרכנים רוכשים בחנויות או פריטים אותם יש צורך לשאת ממקום למקום.

שקיות ניילון

*** מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון  *** ייעוץ ותכנון ללא עלות

א. טל פלסט | שקיות ניילון ממותגות

ייצור ושיווק שקיות ניילון חלקות ומודפסות מכל הסוגים

ייעוץ ותכנון ללא עלות

טל פלסט

שקיות ניילון ממותגות

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר - עד 50% חסכון

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ

שקיות שקילה החל מ 9.50 ש"ח

* מחיר לקילו *בהזמנת 500 קילו  * לא כולל מע"מ